Promocje
Stolik marmurowy ø40x41cm, biało-złoty, Hübsch
Stolik marmurowy ø40x41cm, biało-złoty, Hübsch
714,00 zł 429,00 zł
szt.
Głębia Zieleni
Głębia Zieleni
3 429,00 zł 2 743,20 zł
szt.
Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Regulamin konkursu 1. urodziny

REGULAMIN KONKURSU

1. Urodziny

 §POSTANOWIENIA OGÓLNE

 1. Konkurs jest organizowany pod nazwą 1.Urodziny
 1. Organizatorem konkursu oraz fundatorem nagrody jest MAGAZYN FORM MARLENA STAKUN, ul. Żeglarska 4/U4, 11-500 Giżycko.
 2. Konkurs nie jest stworzony, administrowany ani sponsorowany przez Facebook. Facebook jest znakiem towarowym zastrzeżonym przez facebook, inc.
 3. Konkurs zostanie przeprowadzony  na naszym profilu na Instagramie https://www.instagram.com/magazynform.pl/

 §WARUNKI I ZASADY UCZESTNICTWA W KONKURSKIE

 1. W konkursie mogą uczestniczyć wyłącznie osoby fizyczne, konsumenci w rozumieniu art. 221 kodeksu cywilnego, posiadające pełną zdolność do czynności prawnych, za wyjątkiem pracowników organizatora.
 1. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest:

a) Posiadanie zweryfikowanego, autentycznego konta w serwisie Instagram .

b) Wykonanie zadania konkursowego jakim jest podzielenie się zdjęciem swojego wnętrza, balkonu lub tarasu, wpisanie pod postem zdania: @magazynform.pl dołączam do zabawy w stylu … (w wykropkowanym miejscu należy opisać styl jaki najbardziej się lubi i dlaczego) oraz oznaczenie tego posta hasztagiem #magazynswietuje 

 1. Konkurs trwa od 28.04.2019 roku do 05.05.2019. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni dnia 10.05.2019
 1. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek zakłócenia w działaniu łącz teleinformatycznych, serwerów, przeglądarek, interfejsów oraz platformy Instagram, jak również za czasowe lub stałe zablokowanie strony lub aplikacji ze strony Instagrama.

 

 §NAGRODY

 1. Nagrodami w konkursie są:

a)1x Puf ROUND, 2szt. Ø60x30cm, Ø35x20cm, J-LINE

b)1xLustro BRANCHES, ∅60x5cm, J-Line

c)1x zestaw wazoników(1x Wazon CACTUS, biały, 11,5x4,5x12,5cm, 1x Wazon CACTUS, biały, 12,5x4,5x15cm, 1x Wazon JEŻOWIEC ∅10x6cm)

2. Nagrody są przyznawane poprzez ocenę kreatywności oraz aktywność i zaangażowanie uczestników w wykonane zadanie. Oceny dokonuje zespół sklepu MAGAZYN FORM.

3.Zwycięzcom konkursu nie przysługuje prawo wymiany nagród na gotówkę ani nagrodę innego rodzaju.

4.Zwycięzca może zrzec się Nagrody, ale w zamian nie przysługuje mu ekwiwalent pieniężny, ani jakakolwiek inna nagroda.

5. Zwycięzcy konkursu zostaną powiadomieni o wygranej i warunkach odbioru Nagrody za pośrednictwem wiadomości wysłanej na Instagram.

6. W celu odbioru nagrody Zwycięzca w ciągu 7 dni od wygranej, powinien przesłać w wiadomości zwrotnej niezbędne dane do wysyłki nagrody takie jak adres bądź adres mailowy w przypadku wygrania kodów rabatowych i  telefon odbiorcy nagrody. W przypadku nie dotrzymania terminu 7dni  nagroda nie zostanie wysłana.

7. Nagrody zostaną wysłane Zwycięzcom na koszt Organizatora przesyłką kurierską w obrębie granic Polski do 30 dni od daty przesłania danych adresowych.

8. Organizator konkursu ma prawo podać dane Zwycięzcy na profilu na Instagramie oraz blogu na stronie www.magazynform.pl

9. Organizator nie ponosi odpowiedzialności za:

a) brak możliwości przekazania nagrody z przyczyn leżących po stronie Zwycięzcy, a w szczególności w przypadku podania błędnych danych, zmiany danych, o których nie został poinformowany. W takim przypadku nagroda przepada.

b) za nieprawidłowe dane podane przy rejestracji, w szczególności za zmianę danych osobowych uniemożliwiającą odszukanie uczestnika, któremu przyznano nagrodę.

10.W przypadku wykrycia działań niezgodnych z regulaminem bądź próby wpłynięcia na wyłonienie Zwycięzcy w sposób niedozwolony, dany uczestnik może zostać wykluczony z Konkursu.

 

§4REKLAMACJE

 1. Wszelkie zastrzeżenia dotyczące sposobu przeprowadzenia konkursu, Uczestnicy powinni zgłaszać mailowo na adres info@magazynform.pl w czasie trwania konkursu, jednakże nie później niż w terminie 14dni od wydania nagród.
 2. Reklamacja zgłoszona po wyznaczonym terminie 14 dni nie wywołuje skutków prawnych
 3. Reklamacja powinna zawierać Imię i Nazwisko oraz dokładny adres e-mail uczestnika oraz opis reklamacji i jej uzasadnienie.
 4. Reklamacje będą rozpatrywane mailowo w terminie 30 dni.

 §DANE OSOBOWE UCZESTNIKÓW

 1. Przystępując do konkursu uczestnik akceptuje niniejszy regulamin oraz wyraża zgodę na przetwarzanie podanych przez niego danych osobowych przez Organizatora konkursu w celu przeprowadzenia konkursu, wyłonienia Zwycięzcy i wysyłki nagród.

 § POSTANOWIENIA KOŃCOWE

 1. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany postanowień niniejszego regulaminu w trakcie jego trwania, o ile nie wpłynie to na pogorszenie warunków uczestnictwa w konkursie. Dotyczy to w szczególności zmian terminów poszczególnych czynności konkursowych. Informacja o zmianach będzie zamieszczona na naszym profilu na Instagramie.
 2. W kwestiach nieuregulowanych niniejszym regulaminem stosuje się przepisy Kodeksu Cywilnego i inne przepisy prawa. Spory odnoszące się i wynikające z Konkursu będą rozstrzygane przez Sąd Powszechny właściwy dla siedziby Organizatora. 

Adnotacja 

Dopuszczalne jest również oznaczenie postu hasztagiem #magazynformswietuje i wszystkie posty oznaczone tym hasztagiem również zostaną wzięte pod uwagę, jeśli spelniaja powyższe postanowienia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
facebook
p://') + 'app2.salesmanago.pl/static/sm.js>
Sklep internetowy Shoper.pl